UVC Servis

Naše společnost se zabývá sterilizační technologií využívající UVC záření, dodávkou a vývojem UV technologie. Vyrábíme a dodáváme germicidní lampy a speciální sterilizační jednotky pro průmyslové a vodohospodářské aplikace. Zajišťujeme kompletní servis pro naše zákazníky z oborů jako je zdravotnictví, farmacie, vodohospodářství, potravinářství i pro běžné uživatele z řad občanů.

Germicidní lampy

Nabídku běžných typů naleznete v našem internetovém obchodě.

Germicidní lampy jsou konstruovány pro desinfekci prostor. Je mnoho typů lišící se výkonem a použitím.

Přímé germicidní lampy:

Používají se pro přímé ozařování prostor v době, kdy nejsou v prostoru přítomní lidé za účelem plošné sterilizace prostředí. Dle rozměrů prostor se volí výkon germicidního zářiče. U každého typu lampy v našem internetovém obchodě naleznete, pro jaký prostor jsou určeny. Pokud jsou příliš vysoké stropy nebo rozlehlé prostory volí se větší počet germicidních lamp s vysokým výkonem. V takové situaci je vhodné nás kontaktovat a nechat si poradit.

Pro průmyslová prostředí dodáváme odolné zářiče s vysokým krytím a výkonem, které je nutno poptat formou poptávky.

 

Nepřímé germicidní lampy:

Nepřímé germicidní lampy jsou výhradně určeny pro kontinuální filtraci vzduchu. Ventilátor zajišťuje nucený oběh vzduchu přes reakční komoru zářiče. Nepřímé lampy je možné provozovat i během přítomnosti osob. Komerčně vyráběné germicidní lampy s prouděním jsou primárně určeny pro malé uzavřené prostory, zejména laboratoře a ordinace.

Pro větší objemy vzduchu, hlavně ve výrobním prostředí je nutné dodržet vyšší standarty a zajistit dokonalou filtraci i proti plísním, které jsou nejvíce odolné. K takovým požadavkům je třeba přizpůsobit konstrukci zařízení a proto se vyrábějí výkonnější jednotky na míru. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat.

www.germicidni.cz

© 2021 Jana Bílková UVC Servis s.r.o. všechna práva vyhrazena.